İADE VE DEĞİŞİM ŞARTLARI

1 Ürünleri orijinal ambalajı hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle size ulaştığı tarihten itibaren (14) on dört iş günü içinde tarafımıza yollamanız gerekmektedir.

2. Ürünün etiketi koparılmamış olmalı ve satış faturasının 2 nüshasında mutlaka göndermeniz gerekmektedir.

3. İç giyim ve abiye ürünlerinde hijyen ve yıpranma nedeniyle iade yapılmamaktadır.

4. Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Üründe herhangi bir yazı yazma, açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma vb. durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi durumunda, ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez.

Taşıma sırasında oluşabilecek hasar durumlarında (kırılma, yırtılma vb..) kargo görevlisine tutanak tutturup ürünü geri iade edebilirsiniz.

5. Outlet kategorisindeki ürünlerde iade ve değişim hakkı kullanılamamaktadır.

 DEĞİŞİM PROSEDÜRÜ

Gönderilen ürünün kargo ücreti alıcıya aittir. Değişimler ürün elimize ulaştıktan sonra 2-3 iş günü içerisinde yapılır. Kargo poşetine değişim için istediğiniz ürünü not olarak yazabilirsiniz.

İADE PROSEDÜRÜ

1. İade sürecini başlatmak için öncelikle alttaki linkten iade talep formunun çıktısını alıp, gerekli bilgileri doldurmanız gerekir.

ÜRÜN İADE FORMU

Ad/Soyadı:

Cep Telefonu:

Ürün Teslim Tarihi:

İade Teslim Tarihi:

Sipariş Referans No:

İADE NEDENİ

Yanlış Sipariş

Defolu Ürün

Cayma Hakkı

İADENİN YATIRILACAĞI BANKA BİLGİLERİ*

Banka:

Ad/Soyadı:

Iban No:

 

*Siteden Kredi Kartı ile yapılan alışverişlerde hesap bilgileri doldurmanız gerekmez.

İade işleminin tamamlanması için aşağıdaki hususlara dikkat edilmesini önemle rica ederiz. Aksi takdirde ürünler tarafınıza geri gönderilecektir. 

Ürün faturası (2 nüsha) mutlaka ürün ile kargolanmalıdır.

Ürün etiketi koparılmadan iade edilmelidir.

Ürün iadesi teslim tarihinden itibaren 3 iş günü içerisinde yapılmalıdır.

Kullanılmış ürünler iade edilemez, tespit halinde karşı ödemeli tarafınıza geri kargolanır ve ücret iadesi yapılmaz.

2. İade etmek istediğiniz ürün, fatura (2 nüsha) ve iade talep formunu paketleyiniz.

3 Paketi karşı ödemeli olarak anlaşmalı olduğumuz YURTİÇİ KARGO firması ile Alıcı: ARTNEGO TEKSTİL TURİZM GIDA İTH.İHR.SAN.VE TİC.LTD. ŞTİ. / Şehit Muhtar Mah.

Süslü Saksı Sk. No:14/2 BEYOĞLU /İSTANBUL şeklinde bize gönderiniz.

4. Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün tarafımıza ulaştığı andan itibaren (10) on iş günü içerisinde ürün bedeli iade edilir. İadenin sorunsuz bir şekilde yapılması için tarafımıza IBAN veya hesap bilgilerinin hesap sahibi banka adı bağlı bulunduğu il ve şube ile eksiksiz olarak gönderilmesi gereklidir.

5. Ürününüz tarafımıza ulaştıktan sonra, ilgili birimlerce incelenecek ve iadesi için onay verilecektir. Bu süreç ortalama 2-5 iş gününü almaktadır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR